O nás

V Denté clinic poskytujeme komplexní zubní péči pro celou rodinu. Nabízíme služby preventivní stomatologie, estetické a záchovné stomatologie, endodoncii a protetická ošetření.

Zakládáme si na vysokém standardu všech služeb, používáme moderní lékařské postupy a kvalitní materiály. Podstatou naší péče je individuální a citlivý přístup ke každému pacientovi. Vždy vysvětlíme postup a nabídneme možné varianty ošetření. Samozřejmostí je bezbolestnost ošetření v lokální anestezii, pomocí rajského plynu či analgosedace.

Prevence je v zubní péči důležitá, a proto u nás najdete vše na jednom místě, včetně zubní hygieny.

Denté clinic jsme v září 2020 přesunuli do nových, moderních prostor v Praze 9 - Kyjích.

Komplexní služby

U nás najdete vše pod jednou střechou – od prevence a dentální hygieny, přes estetickou a záchovnou stomatologii až po implantáty.

Rodinná péče

Pečujeme o pacienty napříč věkovými kategoriemi. Objednejte se k nám s celou rodinou, ušetříte čas a návštěva ordinace bude příjemnější.

Vysoký standard

Nabízíme vysoký standart veškerých služeb. V oboru se stále vzděláváme a používáme nejmodernější materiály, přístroje a postupy.

Moderní ordinace

Jsme vybaveni kvalitními materiály a moderními technologiemi, bez kterých se špičkové ošetření neobejde.

Naši lékaři

MDDr. Edita Novotná, MBA

Zubní lékařka od roku 2010. Kromě záchovné stomatologie, endodoncie a protetiky- zejména digitálně scanované celokeramické korunky a můstky, provádím chirurgické zákroky na parodontu (překrývání odhalených krčků štěpem). Vše bez bolesti díky anestezii, analgosedaci nebo s použitím rajského plynu.

V roce 2020 jsem získala od ČSK Osvědčení odbornosti praktický zubní lékař a nyní pokračuji v odborné přípravě v oboru parodontologie. Členka České paro-dontologické společnosti.

MDDr. David Novotný, MBA

Zubní lékař od roku 2010. Nejraději mám chirurgii a implantologii, kde mám několikaleté zkušenosti a řadu absolvovaných kurzů a stáží ke zdokonalení techniky, a dále záchovnou stomatologii, fotokompozitní výplně a endodoncii.

Mojí doménou je protetická stomatologie systémém CEREC. Zabývám se rozsáhlými rekonstrukcemi chrupu nejen na implantátech. S novým zubem můžete odcházet během pár hodin nebo dnů.

MDDr.Tomáš Navrátil

Studium zubního lékařství jsem absolvoval v roce 2014 na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Své schopnosti jsem nadále rozvíjel v rámci praxe na soukromých stomatologických klinikách. Ve svém oboru se neustále vzdělávám, účastním se odborných školení a seminářů.

Jsem zařazen v odborné přípravě v oboru stomatochirurgie.

Zabývám se komplexní péčí o pacienta - záchovnou stomatologií, protetikou i endodoncií.

Dentální hygienistky

Bc. Kristina Záleský

Daniela Mutinská DiS.

Klára Špoutilová DiS.

Přijmeme do péče i vaše děti

Naše zubní klinika nabízí komplexní servis celé vaší rodině.

Ošetřujeme dospělé i děti. Malé pacienty ošetříme tak, aby pro ně návštěva zubaře nebyla spojena se strachem a trápením, ale naopak s novou a příjemnou zkušeností.