O nás

V Denté clinic poskytujeme komplexní zubní péči pro celou rodinu. Nabízíme služby preventivní stomatologie, estetické a záchovné stomatologie, endodoncii a protetická ošetření.

Zakládáme si na vysokém standardu všech služeb, používáme moderní lékařské postupy a kvalitní materiály. Podstatou naší péče je individuální a citlivý přístup ke každému pacientovi. Vždy vysvětlíme postup a nabídneme možné varianty ošetření. Samozřejmostí je bezbolestnost ošetření v lokální anestezii, pomocí rajského plynu či analgosedace.

Prevence je v zubní péči důležitá, a proto u nás najdete vše na jednom místě, včetně zubní hygieny.

Denté clinic jsme v září 2020 přesunuli do nových, moderních prostor v Praze 9 - Kyjích.

Komplexní služby

U nás najdete vše pod jednou střechou – od prevence a dentální hygieny, přes estetickou a záchovnou stomatologii až po implantáty.

Rodinná péče

Pečujeme o pacienty napříč věkovými kategoriemi. Objednejte se k nám s celou rodinou, ušetříte čas a návštěva ordinace bude příjemnější.

Vysoký standard

Nabízíme vysoký standart veškerých služeb. V oboru se stále vzděláváme a používáme nejmodernější materiály, přístroje a postupy.

Moderní ordinace

Jsme vybaveni kvalitními materiály a moderními technologiemi, bez kterých se špičkové ošetření neobejde.

Naši lékaři

MDDR. Edita Novotná, zubní lékařka Praha 9

MDDr. Edita Novotná, MBA

Zubní lékařka od roku 2010. Kromě záchovné stomatologie, endodoncie a protetiky- zejména digitálně scanované celokeramické korunky a můstky, provádím chirurgické zákroky na parodontu (překrývání odhalených krčků štěpem). Vše bez bolesti díky anestezii, analgosedaci nebo s použitím rajského plynu.

V roce 2020 jsem získala od ČSK Osvědčení odbornosti praktický zubní lékař a nyní pokračuji v odborné přípravě v oboru parodontologie. Členka České paro-dontologické společnosti.

Mddr. David Nototný, zubní klinika na Praze 9, Denté clinic

MDDr. David Novotný, MBA

Zubní lékař od roku 2010. Nejraději mám chirurgii a implantologii, kde mám několikaleté zkušenosti a řadu absolvovaných kurzů a stáží ke zdokonalení techniky, a dále záchovnou stomatologii, fotokompozitní výplně a endodoncii.

Mojí doménou je protetická stomatologie systémém CEREC. Zabývám se rozsáhlými rekonstrukcemi chrupu nejen na implantátech. S novým zubem můžete odcházet během pár hodin nebo dnů.

MDDR. Magdaléna Švrčková, zubní lékařka Praha 9

MDDr. Magdaléna Švrčková

- v dlouhodobé pracovní neschopnosti
Zubní lékařka od roku 2019. Studium zubního lékařství jsem absolvovala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Své znalosti a zkušenosti v oboru dále doplňuji pravidelně na odborných školeních, především v oboru záchovné stomatologie. Jsem zařazena v programu praktický zubní lékař.

Mou doménou je bezbolestné ošetření pacientů, včetně těch nejmenších.

Mohu nabídnout také ošetření v anglickém, německém a španělském jazyce.

MDDR. Tomáš Navrátil, zubní lékař Praha 9

MDDr. Tomáš Navrátil

Studium zubního lékařství jsem absolvoval v roce 2014 na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Své schopnosti jsem nadále rozvíjel v rámci praxe na soukromých stomatologických klinikách. Ve svém oboru se neustále vzdělávám, účastním se odborných školení a seminářů.

Jsem zařazen v odborné přípravě v oboru stomatochirurgie.

Zabývám se komplexní péčí o pacienta - záchovnou stomatologií, protetikou i endodoncií.

Dentální hygienistky

Zubní hygiena Praha 9

Klára
Špoutilová DiS.

Pocházím z Mnichova Hradiště, kde jsem vystudovala gymnázium. Po maturitě jsem se dostala na Vyšší odbornou školu obor dentální hygiena, které se s nadšením věnuji již řadu let.

Volný čas trávím nejraději na horách.

Zubní hygiena Praha 9, Dente clinic

Daniela
Mutinská DiS.

AKTUÁLNĚ V ZAHRANIČÍ
Vyšší školu pro dentální hygienistky jsem dokončila v roce 2015 a od té doby se věnuji dentální péči o pacienty, kterým se snažím poskytnout individuální a šetrnou péči. Ve volném čase sportuji (snowboard, lezení po horách, sjezdové bikování) a medituji.

Hanka_hygienistka

Hana
Sedláčková DiS.

V roce 2008 jsem ukončila studium v oboru Diplomovaná dentální hygienistka. Po studiu jsem získala cenné zkušenosti při asistenci u parodontologických operací a při práci s přístrojem Vector.
Ve volném čase jezdím na výlety s mými dvěma dětmi, ráda lyžuji a chodím po horách.

Zubní hygiena Praha, Dente clinic, Praha 9, zubní hygienistka Veronika Suchopárová DiS

Veronika Suchopárová DiS.

Dentální hygienu jsem vystudovala na SVOŠZ. Neustále se vzdělávám, absolvuji pravidelně teoretické i praktické kurzy a zkouším nové věci. Do budoucna bych se chtěla věnovat i těm nejsložitějším parodontologickým případům .
Ve volném čase ráda cestuji, sportuji a trávím čas s nejbližšími.

Zdravotní sestřičky

Bc. Simona Macuráková, sestřička, Dente clinic

Bc. Simona Macuráková

Sestřička Simona je pravou rukou lékaře Davida Novotného a zároveň naše profesně nejstarší a nejvěrnější sestřička. Stále usměvavá a pozitivní.

Hana Sedláčková DiS.

Hanka je zkušenou sestrou a také dentální hygienistkou. Zvládne asistenci při parodontologických operacích a má také velké zkušenosti s přístrojem Vector.

DSC01668 (851x1280)

Zdeňka Chaloupková

Zdeňka je u nás na částečný úvazek. Potkáte se s ní v ordinaci Edit Novotné. Zkušená sestřička s mnohaletou praxí ráda cestuje, sportuje a nezkazí žádnou legraci.

Iveta Weissová

Iveta Weissová

Sestřička Iveta je v oboru od roku 2016. Problematika záchovné stomatologie ji baví, a proto si rozšířila kvalifikaci, aby mohla asistovat v ordinaci.

Recepce

Katka a Magda

Naše milé recepční vyřizují objednávky termínů, pečují o pacienty a věnují se agendě spojené s chodem naší kliniky.

Přijmeme do péče i vaše děti

Naše zubní klinika nabízí komplexní servis celé vaší rodině.

Ošetřujeme dospělé i děti. Malé pacienty ošetříme tak, aby pro ně návštěva zubaře nebyla spojena se strachem a trápením, ale naopak s novou a příjemnou zkušeností.