O nás

V Denté clinic poskytujeme komplexní zubní péči pro celou rodinu. Nabízíme služby preventivní stomatologie, estetické a záchovné stomatologie, endodoncii a protetická ošetření.

Zakládáme si na vysokém standardu všech služeb, používáme moderní lékařské postupy a kvalitní materiály. Podstatou naší péče je individuální a citlivý přístup ke každému pacientovi. Vždy vysvětlíme postup a nabídneme možné varianty ošetření. Samozřejmostí je bezbolestnost ošetření v lokální anestezii, pomocí rajského plynu či analgosedace.

Prevence je v zubní péči důležitá, a proto u nás najdete vše na jednom místě, včetně zubní hygieny.

Denté clinic jsme v září 2020 přesunuli do nových, moderních prostor v Praze 9 - Kyjích.

Komplexní služby

U nás najdete vše pod jednou střechou – od prevence a dentální hygieny, přes estetickou a záchovnou stomatologii až po implantáty.

Rodinná péče

Pečujeme o pacienty napříč věkovými kategoriemi. Objednejte se k nám s celou rodinou, ušetříte čas a návštěva ordinace bude příjemnější.

Vysoký standard

Nabízíme vysoký standart veškerých služeb. V oboru se stále vzděláváme a používáme nejmodernější materiály, přístroje a postupy.

Moderní ordinace

Jsme vybaveni kvalitními materiály a moderními technologiemi, bez kterých se špičkové ošetření neobejde.

Náš tým

MDDr. Edita Novotná

Zubní lékařka od roku 2010. Kromě záchovné stomatologie, endodoncie a protetik provádím chirurgické zákroky na parodontu (překrývání odhalených krčků štěpem). Vše bez bolesti díky analgosedaci a s použitím rajského plynu.

V roce 2020 jsem získala od ČSK Osvědčení odbornosti praktický zubní lékař.

MDDr. David Novotný

Zubní lékař od roku 2010. Nejraději mám chirurgii a implantologii, kde mám několikaleté zkušenosti a řadu absolvovaných kurzů a stáží ke zdokonalení techniky, a dále záchovnou stomatologi.

Mojí doménou je protetická stomatologie systémém CEREC. S novým zubem odcházíte během jedné návštěvy.

Aneta Hlávková DiS.

Diplomovaná dentální hygienistka s praxí na soukromých klinikách od roku 2014. Mám za sebou tisíce ošetření a důraz kladu na prevenci. Je lepší mít zuby vlastní a zdravé, než opravované nebo náhradní. Naučím vás, jak o zuby správně pečovat.

Stále se vzdělávám. Naposledy jsem absolvovala Guided Biofilm Therapy – nový přístup k profylaxi.

Přijmeme do péče i vaše děti

Naše zubní klinika nabízí komplexní servis celé vaší rodině.

Ošetřujeme dospělé i děti. Malé pacienty ošetříme tak, aby pro ně návštěva zubaře nebyla spojena se strachem a trápením, ale naopak s novou a příjemnou zkušeností.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. OK