Autor článku: hpauo

Pro lékaře

doktori (1)

Nabízíme spolupráci ostatním lékařům. Své pacienty k nám můžete delegovat k níže uvedeným zákrokům. Po provedení vám je zase pošleme zpět.

Moderní technologie

Jsme vybaveni kvalitními materiály a moderními technologiemi, bez kterých se špičkové ošetření neobejde.

Profesionalita

Stále sledujeme vývoj v oboru stomatologie, abychom vašim pacientům mohli pokaždé zaručit vždy tu nejlepší péči.

Zhotovení CBCT/OPG

Nabízíme zhotovení CBCT/OPG na nejnovějším přístroji Vatech GreenX, který se vyznačuje sníženou dávkou záření a kratším časem expozice.

Své pacienty k nám můžete poslat na klasické OPG nebo na CT jednotlivých zubů pro potřebu endodoncie nebo komplikovaných extrakcí.

Pacientovi nahrajeme snímek na vlastní flashdisc (přinést s sebou). Je nutné pacienta předem objednat na našem telefonním čísle nebo prostřednictvím e-mailu. Cena OPG snímku 560.- Kč (možno přefakturovat na ordinaci), cena CBCT 1590.- Kč, pacient platí přímo u nás.

Endononcie / reendononcie

Zabýváme se i komplikovanější re/endodoncií za použití mikroskopu Zeiss Extaro nebo lupových brýlí.

Provádíme jak strojovou endodoncii, tak reendodncii u zubů, do kterých se vám bez zvětšení nebude chtít pouštět. Pacienta vám po tomto zákroku pošleme zpět.

Nejdříve je nutná konzultace nebo alespoň zaslání rtg mailem, poté může být pacient objednán k samotnému zákroku.

Plastická chirurgie parodontu

MDDr. Edita Novotná se zabývá plastickou chirurgií parodontu, krytí recesů a odhalených krčků přenosem štěpu z patra. Odstraňování vrostlých uzdiček a zákrosích na parodontu (otevřená kyretáž atd.)

Pokud si nejste jistí, zda zákrok je u vašeho pacienta vhodný, pošlete jej na konzlutaci a my se s pacientem již domluvíme na dalším postupu.

Ošetření v analgosedaci / rajský plyn

Jednorázově k nám můžete poslat i na ošetření dětí i dospělých v analgosedaci. Domluvíme našeho smluvního anesteziologa a pacientovi zákrok provedeme. Stejně tak ošetření za použití rajského plynu.

Hodina anesteziologa stojí 6900 Kč a k té se připočítává cena zákroku samotného. Rajský plyn se pohybuje od 500 Kč u dětí do 1 000 až 2 500 Kč u dospělých.

Implantologie

MDDr. David Novotný je zkušený implantolog a může zavést implantát i vašemu pacientovi. Převážně zavádí zubní implantáty Dentis a zhotovuje na ně i patřičnou protetiku. Při nedostatku kosti v horní čelisti provádí sinus lift nebo doplnění umělé kosti v jiných částech.

V bezzubé čelisti je možno udělat i Branemarkův fixní most nesený implantáty.

Pro konzultaci ošetření implantáty odešlete svého pacienta na implantologickou konzultaci k nám.

Pacienta zaimplantujeme, ošetříme protetikou (po domluvě) a odešleme k dalšímu ošetření zpět k vám.